31 Ocak 2014

Sürat Kargo Personelinde Üslup Problemi Var!

Sürat Kargo Nosab şubesinin çalışanlarının üslubu ile ilgili çok büyük bir problem var. Müşteri biz değiliz de onlarmış gibi konuşuyorlar. Hiçbir zaman aradığımız gün kargoyu gelip teslim aldıkları olmadı. İdari bina olarak çalışma saatlerimiz 08:00-17:30 olduğundan en geç 17:30 da kargoyu teslim almaları gerektiği konusunda bir türlü ikna olmuyorlar.

Firmamızın bulunduğu bölgeye saat 18:00 de geliyorlarmış. 'Kargonuzu üretime bırakın' diye öneri alıyorum sürekli. Ben içinde önemli evrak olan kargomu neden başka bir arkadaşıma teslim edip sorumluluğu üzerime alayım ki? Hiçbir zaman zamanında gelmeyen kurye cuma günü ödeme saatini kaçırmıyor!

Nilgün 104 Okunma

Cevaplar

  • Nilgün07 Şubat 2014

    telefonla arayan müşteri temsilcisinin gayet ılımlı ve kibar konuşmasına rağmen tahsilatlara gelen arkadaşın üslubunda herhangi bir değişiklik görmedim.ödemeyi öğleden sonraya bırakacak olmam yapmayacağım anlamına gelmiyor, ancak bu kezde tek taraflı sözleşmeyi fes etmekle tehdit edildim. dün arayıp almalarını istediğim gönderilerim de kuryelerce alınmadı. kısacası hiçbir gelişme kaydedemedik!!!

  • Sürat Kargo Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön