21 Ekim 2016

Sürat Kargo Personelin Kaba Tavrı!

Bugün Merter şubesini aradığımda "N.. K..." adlı çalışan sorduğum basit bir soruya cevap veremediği gibi lafı dolandırarak saçma cevaplar vermiştir. Kargoyu ararken de "uuuf nerede bu kargo, offffff nerede ya bu" gibi ifadelerle kargoyu aradı. Yanındaki kişiye seslenerek ya bir "adam" aradı kargosu nerede bunun gibi bir ifadeyle seslendi. "Faturasını kesmişim ya ben bunun, alamazsın buradan" gibi ses tonunu yükselterek bir müşteriyle konuşulmaması gerekecek şekilde saygısızlık yapmıştır. Tüm konuşmalara şube sorumlusu şahit oldu ve kendisiyle de görüştüm bana hak vererek gerekli uyarının kendisine yapılacağını belirtti. Ama ben bu olayın üzerine gideceğim, kimsenin bu şekilde saygısız bir konuşma gerçekleştirmesine hakkı yok. Bu bayan hakkında gerekli işlemin yapılmasını rica ederim.

Alper 148 Okunma

Cevaplar

  • Alper'in Teşekkür Mesajı22 Ekim 2016

    22.10.2016 tarihinde Emel hanım beni arayarak ilgili aksiyonların alınacağı konusunda bilgilendirdi. Kendisine konu ile alakalı hızlı dönüş yapmasından ve kibar yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi21 Ekim 2016

    Sayın Alper B., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön