15 Ekim 2016

Sürat Kargo Paket Teslim Etmiyor.

N11'den aldığım ürün Sürat Kargo tarafından evime getirilmedi. 5. gününde iade edilmek üzereyken kendim gidip almak zorunda kaldım. Muhtemelen varoş semt, kendileri gelip alır nasıl olsa yoksa geri gider gibi düşüncelere kapılmışlar. Aradığımda sistemde yazanlar ile çok çelişkili konuştular. Bu durumu bir kitap siparişimde de yaşadım. Muhtemelen ücretli olanları teslim edip, ücretsiz teslimleri durumuna ve yerine göre teslim etmiyorlar.

Tekrar istediğimde ise iade edilecek geri diyorlar. Müşteri talebini hiç değerlendirmeye almıyorlar. Kargonun geri gelmemesi için eşim ve çocuklarım 5 gün evden çıkmadı, ancak kendileri çok doğruymuş gibi evi bulamadık, size ulaşamadık, isim yanlış gibi abuk subuk şekilde yan çizmeler oldu. Ben ürünü aldım. Ancak Sürat Kargo benim için yoktu, bundan sonra da olmayacaktır diye düşünüyorum. Bu konuda sorunu yaşadığım İmsan Sürat Kargo Acentesi - İkitelli.

Mesut 164 Okunma

Cevaplar

  • Mesut'un Teşekkür Mesajı20 Ekim 2016

    İlgisinden dolayı Sürat Kargo'nun "Şikayetvar" ekibinden Emel Hanım'a teşekkürler.

  • Sürat Kargo Temsilcisi15 Ekim 2016

    Sayın Mesut Ş., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön