15 Nisan 2016

Sürat Kargo Paket Kargoda Kaybolmuş.

İnternet üzerinden aldığım ürün Bursa gazcılar şubesinde gözükmesine rağmen elime ulaşmayınca şubeyi aradım. Bayanın ürününüz burada gelip alabilirsiniz demesi üzerine şubeye gittiğimde ürünü bulamadılar. Sistemde gözüküyor ama ürün ortada yok o zaman niye beni buraya çağırdınız dediğimde verecek cevap bulamadılar.

Aydoğan 83 Okunma

Cevaplar

  • Aydoğan26 Nisan 2016

    Artık hiçbir alım ve satım işlerimde sürat kargoyu kullanmıyorum. Başkası sürat kargoyla gönderecekse onu almıyorum ya da başka bir kargo şirketiyle göndertiyorum. Sizde bu tip sorunlarla ugraşmak istemiyorsanız sürat kargodan uzak durun. Başınız ağırmaz.

  • Aydoğan15 Nisan 2016

    Paket hala ortada yok. Getireceğiz diyorlar başka bir şey yok...

  • Sürat Kargo Temsilcisi15 Nisan 2016

    Sayın Aydoğan M., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön