02 Nisan 2013

Sürat Kargo Öveçler 2. Cadde Şubesi Çalışanlarının Söyledikleri Birbirini Tutmuyor!

Cuma Ankara içinden yollanan kargom için pazartesi arandım.Evde olmadığım için şubeye götürüldüğü söylendi,ben de çarşamba ya da perşembe gelip teslim alacağımı söyledim.Ancak salı aranıp gün içinde gelip almazsam kargomun iade edileceği söylendi.Ama ben diğer arkadaşınıza söyledim sorun olmaz dendi derken kargonun çıkış tarihinden itibaren 3 gün içinde teslim edilmezse iade zorunluluğu var denildi.

Gittiğimde kargomun cumartesi geldiği,evde olmadığım için geri döndüğü ve not bırakıldığı,geliş tarihinden itibaren 3 gün geçtiği söylendi.Eve geldim ancak daire ve apartman kapısında ya da posta kutusunda herhangi bir not bulamadım.Çalışanların söyledikleri birbirini tutmuyor, müşteri oyalanıyor.

Umut 820 Okunma

Cevaplar

  • Umut 24 Nisan 2013

    Firma şikayetle ilgili süreçte önce şikayetimi silmemi istedi. Böyle bir şeyin söz konusu olamayacağını belirttiğimde uzun bir süre ısrar ettiler. Kararımın net olduğunu söylediğimde değerlendirme anketine olumlu cevaplar vermemi istediler. Ben de gerektiği şekilde cevaplayacağımı söyledim. Ancak anket gönderildiği günden itibaren 10 kere aradılar. Müsait olduğumda telefonu açtığımda anketi yanıtlamamı istediler. Tavırları ve aramaları oldukça rahatsız ediciydi. Hiçbir firmanın şikayetleri geri çekin diye talepte bulunmaya, anketi olumlu yanıtlayın diye taciz aramaları yapmaya hakkı yoktur. Firmanın bu tutumundan oldukça rahatsızım.

  • Sürat Kargo Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

  • Umut 02 Nisan 2013

    Firma 1 saat içinde dönüş yaptı ve konuyla ilgili olarak bilgi aldı. Firma adına arayan İbrahim bey oldukça kibar ve çözüm odaklıydı. Kurumsal olduğunu iddia eden pek çok firma dönüş bile yapmazken Sürat Kargo'nun duyarlılığından çok memnun kaldım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön