19 Nisan 2017

Sürat Kargo Otomatik Hatalı Adres Tanımlaması.

İnternet alışverişlerim Sürat Kargo ile bana ulaşmıyor, girilen sipariş adresinden farklı, benim tanımlamadığım bir adres görünüyor (ki bu adres sadece bir cadde, kapı no. Bile yok).

Firma ile iletişime geçtiğimde göndericinin verdiği adres önemli değil, bizdeki kayıtlı adresiniz bu şeklinde bir cevap aldım. Kayıtlı adresi silmelerini ve kendilerine verilen adrese teslimat yapmalarını istediğimde uygulamanın böyle olmadığını kayıtlı adres gerektiğini söylediler. Mevcut kayıtlı adresi güncellettim ve "bundan sonraki" gönderilerde geçerli olacağını belirttiler.

Önceki kargolar ise bir caddenin ortasına bırakılmak üzere bekliyor ve bana ulaşmıyor. Şube telefonlarına da ulaşılamıyor, merkez bana alıcı adresi değiştirme yetkisi vermiyor. Satıcılar da ben de mağdurum ve Sürat Kargo ile kargo alamıyorum.

Çağdaş 304 Okunma

Cevaplar

  • Çağdaş 21 Nisan 2017

    İrtibata geçeceğiz dendi ve halen bana ulaşan kimse yok, halen kargo adresleri hatalı. Kargoyu verenler ile iletişime geçtim, sürat kargo'nun geçerli adresi düzeltmediklerini belirttiler maalesef. Buraya otomatik yanıt veren bir sistem koymuşlar ama ilgilenmiyorlar gibi geliyor.

  • Sürat Kargo Temsilcisi19 Nisan 2017

    Sayın Çağdaş G., Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön