Sürat Kargo Önemli Evrak Teslim Edilmedi.

Abbas Ş. |

18.08.2016 Perşembe günü Eskişehir Porsuk şubesinden Denizli Bekilli'ye bir paket yolladım. Mobil bölge olduğundan ertesi gün ulaşmama riski olup olmadığını sordum. En az on defa ulaşacağını teyit ettiler ama paketim ulaşmadı. Dağıtıcı Çivril şubesini aradığımda bir sonraki dağıtımın salı günü olacağı bilgisini aldım. İçerisinde KPSS başvurusu için gerekli evrak olduğunu, bana cuma gününün taahhüt edildiğini, salı günü ulaşırsa yetiştiremeyeceğimizi, asıl alıcı olan eşimin teslimat adresine köyden ulaşacağını belirttim.

Şu an telefonlaşmalar devam ediyor ve iki şube de birbirini suçluyor. Çivril Şube Müdürü: "Mobil bölgeye acil evrak göndermemeliler idi, diğer şube yol paramı öderse gönderirim" derken, Porsuk Şube Müdürü: "Kamyon ulaşmadan dağıtıma çıkmamalılardı, kendilerinin çözmesi gerek" diyor.

Etiketler :

Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abbas Ş.
  21 Ekim
  17:27

  Hiçbir yetkili, hiçbir zaman aramadı! Yok saydılar!

 • 20 Ağustos
  12:55

  Sayın Abbas Ş.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozummerkezi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle