20 Ağustos 2016

Sürat Kargo Önemli Evrak Teslim Edilmedi.

18.08.2016 Perşembe günü Eskişehir Porsuk şubesinden Denizli Bekilli'ye bir paket yolladım. Mobil bölge olduğundan ertesi gün ulaşmama riski olup olmadığını sordum. En az on defa ulaşacağını teyit ettiler ama paketim ulaşmadı. Dağıtıcı Çivril şubesini aradığımda bir sonraki dağıtımın salı günü olacağı bilgisini aldım. İçerisinde KPSS başvurusu için gerekli evrak olduğunu, bana cuma gününün taahhüt edildiğini, salı günü ulaşırsa yetiştiremeyeceğimizi, asıl alıcı olan eşimin teslimat adresine köyden ulaşacağını belirttim.

Şu an telefonlaşmalar devam ediyor ve iki şube de birbirini suçluyor. Çivril Şube Müdürü: "Mobil bölgeye acil evrak göndermemeliler idi, diğer şube yol paramı öderse gönderirim" derken, Porsuk Şube Müdürü: "Kamyon ulaşmadan dağıtıma çıkmamalılardı, kendilerinin çözmesi gerek" diyor.

Abbas 194 Okunma

Cevaplar

  • Abbas21 Ekim 2016

    Hiçbir yetkili, hiçbir zaman aramadı! Yok saydılar!

  • Sürat Kargo Temsilcisi20 Ağustos 2016

    Sayın Abbas Ş., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön