Ahu Ö. Teşekkür Mesajı

Yasemin Hanım'a ilgisi ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Sürat Kargo On Gündür Teslim Edilmeyen Kargo!

Ahu Ö. |

10 gün önce Osmanbey şubenize ulaşan kargom, evim şubeden 300 m uzakta olmasına rağmen evime ulaşmamıştır. Bu süre içerisinde şubeyi defalarca aradığım halde bana aynı gün içerisinde teslim edileceği, sistemde arıza olduğu oldukça umursamaz bir tavırla söylenmiştir.

Bugün müşteri hizmetlerini aradığımda ise önce şubeye gitmem teklifinde bulunmuşlar, bunun onların sorumluluğu olduğunu belirtmem üzerine şube ile iç konuşma yapmışlardır. Şube bugün saat 16:00'ya kadar teslimatı yapacağını belirtmiştir. İzin günümde evde kargo beklememe rağmen kargo teslim edilmemiştir. Defalarca müşteri hizmetlerini ve şubeyi aramama rağmen telefonlarım açılmamıştır.

Etiketler :

Şube Erişim Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahu Ö.
  10 Mayıs
  19:47

  Yasemin Hanım'a ilgisi ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

 • 09 Mayıs
  08:10

  Sayın Ahu Ö.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle