Sürat Kargo Ne Zaman Teslimat Yapmışki?

Cem C. |

İlk değil, 28 Ekim günü 0212 699 9876 numaralı şube telefonundan yaklaşık 50 kez aradım (ispatlarım) şubeyi 1 kez konuşabildim ne adımı ne kargo takip numarasını sordu bekleyin gelir dediler veya 18:30'dan sonra şubeden alın dediler (ses kayıtlarını birleştirip Youtube.com'a eklerim sonra) eyvallah deyip evden çıkmadım güvenlikli site içindeyim gelmediklerini hem kamera kayıtlarından site güvenliğinden ispatlarım aynı gün akşamında bir baktım ki kurye şubeye geri bıraktı yazıyor. 29 Ekim tatildi. Zaten evdeydim 30 Ekimde aradım. 08502020202den aldığım cevap 29 Ekimde gelmişler sizi bulamamışlar oldu. Bugün 30 Ekim izinliyim evde bekliyorum yine getirmeyecekler ve aynı numara geldik yoktunuz olacak!

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  14:21

  Sayın OSMAN A.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle