15 Aralık 2014

Sürat Kargo Ne Kargom Geldi Ne de Telefonlara Bakıyorlar!

11.12.14'te Rize'den tarafıma (İstanbul) paket gönderildi ve 13.12.14'te adresime teslim olacağı yazıyordu sayfalarında. Ayın 12 ve 13. günlerinde sitelerinde yazılı olan telefon numarasını (Kartal / Anayurt Şube) defalarca aramama rağmen bakmadılar.

Bence birçok işini telefon ile yapan bir kargo şirketi için bu utanç vesilesi olup acil şekilde bu sorunu düzeltmelerini rica ederim. Yıllardır neden bu şirketi tercih etmediğim de yazık ki başkasının bana sormadan bu şirketi tercih etmesiyle daha da anlaşılır oldu. Okuyanların bu bilgileri dikkate alması kendi yararınadır.

Mehmet 261 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet30 Aralık 2014

    o gün gelen kargo görevlisi benden kargo bedeli 10 TL istedi ben de çıkardım verdim. Bir süre sonra makbuza baktığımda 3. şokumu yaşadım. 8.90 TL yazıyor. Derhal merkezi aradım ve benden bu bedelin ne için alındığını sordum. Cevap hatalı oldukları ve para iadesi yapacakları yönündeydi. Hatta şubeden r... . Bey aradı, özür diledi, bedelin tarafıma iade edileceğini söyledi. 10 gün bekledim arayan soran yok. Ben merkezi aradım (şube hala telefonları açmıyor) durumu anlattım tarafıma dönüşün ve para iadesinin yapılmasını istedim. "Peki" dediler ama yine ses yok. Şikayetimi yeniliyor ve siz değerli vatandaşların mümkün mertebe işi hakkıyla yapıp, hakkına razı olan kargo firmaları ile çalışmasını tavsiye ediyorum.

  • Mehmet30 Aralık 2014

    Meselenin telefonda çözüldüğünü sanmıştım fakat yine verdikleri sözü tutmadılar.

  • Sürat Kargo Temsilcisi15 Aralık 2014

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön