22 Ekim 2016

Sürat Kargo Ne Güzel İş!

İnternetten aldığım bir ürünün anlaşmalı kargo şirketi Sürat Kargo'ya teslim edildiğine dair 20 Ekim 17:34 'te bilgi mesajı aldım. Sürat Kargo'dan aynı tarihte gelen mesajda da kargonun Atasanayi şubesine gönderilmek üzere yola çıktığı bilgisi gelince (şube evime arabayla 5dk) ertesi gün şubeyi aradım. Atasanayi şube gönderi bilgilerine ulaşamadı, kargonun çıkış noktası Kısıkköy'de olduğunu söyleyince Kısıkköy şubeyi aradım. Ne hikmettirki yoğunluktan yetiştirememişler.

Cumartesi 16.00' ya kadar açığız sabahtan Atasanayi şubeyi arayıp bilgi alın dediler. Onu da yaptık, kargonuz araca yüklendi dağıtımda cevabını alınca beklemeye başladım. Saat 15:32 hala kargom gelmeyince çağrı merkezini aradım aldığım cevap müthiş "bugün yarım gün çalışılıyor,15.00' de mesai bittiği için kargonuz şubeye geri dönmüş, kargonuz pazartesi teslim edilir. "aynı şehirde a noktasından b noktasına 5 günde teslim! Bravo!

Gülde 274 Okunma

Cevaplar

  • Gülde'nin Teşekkür Mesajı25 Ekim 2016

    Emel Hanım'a ilgisi ve yardımları için çok teşekkür ederim.

  • Gülde24 Ekim 2016

    Emel Hanım'ın dikkatine Cumartesi günü görüşmüştük konu ile ilgili bilgi verecektiniz? Durum nedir Emel Hanım?

  • Sürat Kargo Temsilcisi22 Ekim 2016

    Sayın Gülde E., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön