Sürat Kargo Müşterisini Mağdur Ediyor!

Burak Y. |

Sürat Kargo kuryesi ödemeli paket için yanında para üstü barındırmadığı için kargomu da geri alarak, kaba tabirler kullanarak geri gitti. Merkeze ulaşıp da ayıplarının telafisini beklerken, görüştüğüm şube yetkilisi M**** bey de azara varan kaba bir dil ile benim yanımda para bulundurmam gerektiğini belirterek, inat olsun diye bugün kargomu teslim etmeyeceklerini belirtti.

İstediğiniz yere şikayet edin umurumuzda olmaz şeklinde de telefonu kapadı.

Bu kadar ucuz ve müşteriye karşı toleranssız bu şirketin çalışanlarının tutumunu şiddetle kınıyor ve bir özür bekliyorum.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Y.
  22 Haziran
  11:56

  Sürat Kargo şikayetimle ilgilenmedi ve herhangi bir çözüm sunmadı. Bozuk para bulundurmadığı için kargomu da alarak giden kurye, 2. defa kargoyu teslim etmeye geldiğinde yine üzerinde bozuk para yoktu. Mağdur edildim ve bir daha asla bu firmayı kullanmayacağım.

 • 19 Haziran
  09:45

  Sayın Burak Y.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim bize ulaşın kısmından iletişim formumuzu doldurarak ya da kargomusterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle