19 Haziran 2015

Sürat Kargo Müşterisini Mağdur Ediyor!

Sürat Kargo kuryesi ödemeli paket için yanında para üstü barındırmadığı için kargomu da geri alarak, kaba tabirler kullanarak geri gitti. Merkeze ulaşıp da ayıplarının telafisini beklerken, görüştüğüm şube yetkilisi M**** bey de azara varan kaba bir dil ile benim yanımda para bulundurmam gerektiğini belirterek, inat olsun diye bugün kargomu teslim etmeyeceklerini belirtti.

İstediğiniz yere şikayet edin umurumuzda olmaz şeklinde de telefonu kapadı.

Bu kadar ucuz ve müşteriye karşı toleranssız bu şirketin çalışanlarının tutumunu şiddetle kınıyor ve bir özür bekliyorum.

Burak 162 Okunma

Cevaplar

  • Burak 22 Haziran 2015

    Sürat Kargo şikayetimle ilgilenmedi ve herhangi bir çözüm sunmadı. Bozuk para bulundurmadığı için kargomu da alarak giden kurye, 2. defa kargoyu teslim etmeye geldiğinde yine üzerinde bozuk para yoktu. Mağdur edildim ve bir daha asla bu firmayı kullanmayacağım.

  • Sürat Kargo Temsilcisi19 Haziran 2015

    Sayın Burak Y., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim bize ulaşın kısmından iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön