21 Ocak 2016

Sürat Kargo Müşteri Memnuniyetsizliği!

İnternet aracılığı ile sipariş verdim ancak 3 günde elimde olacağı söylendi. Fakat mesaj gelmesine rağmen hala kargo bekliyorum arıyorum hep yolda teslimat yapılacak deniliyor ve kargoda çalışanlar telefonu yüzüme kapattılar konuşma sırasında.

Gaziantep Karataş şubesinden şikayetçiyim böyle ilgisiz bir kargoda görmedim... İlk defa sizden kargo alacağım alabilirsem. Bir daha mümkün olmasın. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Basak 28 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi21 Ocak 2016

    Sayın Basak Y., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön