Sürat Kargo Müşteri Memnuniyeti Yok!

Duygu Y. |

Gaziantep Küsget şube ile problem yaşamaktayız. Ürünleri çıkartılmaması söylenmesine rağmen kendi kafalarına göre çıkarmış ve faturayı kesmişler. Bir de şubedeki bayan haklı gibi saygısız konuşup telefonu suratıma kapattı. Tüm bunlarda yetmezmiş gibi kargo ahşap kutuda olmasına rağmen parçalanmış ürünler saçılmış ve hasar görmüştü. Ürünleri aldıktan sonra tekrar imalata girmesi gerekecek.

3 gündür problem çözülemiyor. Müşteri hizmetleri geri dönmüyor ve ürünlerin aciliyetinin defalarca söylenmesine rağmen nasıl bir müşteri memnuniyeti var, ben anlayamıyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Duygu Y.
  18 Haziran
  12:01

  Merhaba ,

  12.06.2013 tarihinden beri sürat kargo müşteri hizmetleri kargo ile problemi çözmemiştir buradan herkes okusun boşuna yazmasın bir kere arıyorlar problem kendilerinden kaynaklanmasına rağmen işinize gelirse tarzında yaklaşılıyor olaya çözüm sunulmuyor bu gün kargoyu 150+kdv ye başka yerden getirtip ödemek varken 282 TL ödeyerek ve hasarlı teslim alacağım kendi müşterimizi sürat kargo yüzünden daha fazla mağdur etmemek için ama görüyorum ki tüketici hakları ile görüşmek daha mantıklı sürat kargonun müşteri hizmetleri müşteriye hizmet vermiyor .

 • Duygu Y.
  17 Haziran
  12:46

  Maalesef sürat kargo sadece kendi cebine giren paraya bakıyor müşteriyi mağdur etmiş etmemiş önemli değil müşteri memnuniyeti diye bir kavram yok çalışma prensiplerinde

 • Duygu Y.
  14 Haziran
  16:52

  ama hala sonuca bağlanamamıştır normalde yarı fiyatına ve hasarsız şekilde ürünü getirtebiliyorken sürat kargonun hatasından dolayı şuan iki katı fiyatla hasarlı şekilde almam isteniyor müşteri memnuniyeti süper

 • 14 Haziran
  16:30

  Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü