Sürat Kargo Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Dilek K. |

Ayın 4'ünde çıkan kargom 6 sında şubeye ulaşmasına rağmen hala teslim edilmedi. Üstüne üstlük Şanlıurfa İpekyol şubesini aradığımda telefonu açan arkadaş beyefendi demek isterdim ama bu inceliği hak etmiyor. "Adres de sadece "sokak" yazıyor biz nereden evini bilelim kargon burada gel al." Diye bağırıp, azarlayıp suratıma kapattı!

Tüm kargolarda yazdığım adres aynı diğer kargolar nasıl getiriyor o zaman? Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar çok kibar ama İpekyol şubesindeki arkadaş ses kaydedilmiyor diye bu kadar rahat sanırım...

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilek K.
  07 Ocak
  22:19

  Bugün müşteri ilişkileri sağ olsun aradı saat 10 gibi kargo gün içerisinde elinizde olacak denildi kargo ulaştı mi hayır şaşırdım mi hayır yazık ya bu kadar amatör olunmaz

 • 07 Ocak
  10:16

  Sayın Dilek K.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle