03 Mayıs 2013

Sürat Kargo Müşteri Mağduriyeti!

01. 05. 13 sa:12:05 te Pendik/Mostar sb. den yaptığım kargoda gerekli bilgileri yazarken görevli bilgilerin sistemde olduğunu yazmamamı söyledi. Tuzla/Tepeören blg. gitçek kargo 02. 05 gün içinde teslim olacaktı. Bugün 10:15'te Orhanlı şb olan kargo 15:45 teslim edilmeyince aradım. Görevli adresin yanlış olduğunu o yeri bildiklerini karşı tarafı arayıp yarın tes. edilceğini soy. araçlarının bu saatte çıkış yapmıycağını söyledi.

Peki saat 10:30dan beri niçin verdiğim iletişim nodan aranmadım? Ben aramasam bilgide yok. Muş. hz. aradım yardımcı olmaya çalıştılar. ama bir türlü sbyi ikna edemediler. 17:20de muş hz. arandığımda gönderelim dediler azonce arandım araç yokmuş diyolar. Bugün teslim olması gerekiyodu.

Serhat 85 Okunma

Cevaplar

  • Serhat05 Haziran 2013

    evet,ilgili konuda mail atılmış bana telefonla ulaşamadıklarını yazmışlardır.daha sonra telefonla konuştuğumda durumu tekrar,yine ayrıntıyla anlattım..şubeyle ve konuştuğum mşt.hiz.hakkında araştırma yapılcağını söylediler..konuştugumuz beyfendi bundan sonra şirketleriyle ilgili herkonuda kendisiyle iletişime geçebilceğimi söyledi.şu var ki bu olaydan sonra şirketinizle asla kargo alışverişim olmaz..birde diğer konu beyefendiyi dinledim,mağduriyetim giderilmiş oldumu...hayır olmadı sonuçta geriye dönmek mümkün değil kargom geç ulaştırıldı..sırf konuştuk diye şikayetimi niye geri almam istendi anlamış değilim.daha sonraki günde aradılar evet telefonuma bakmadım çünkü gerçekten derler ya özrü kabahatinden büyük..lütfen müşterilerinize,şikayetlerine gerçek anlamda değer verin,firmanızla ilgili böyle şikayetleri bu süre zarfında gerek burada gerek başka sitelerde gördüm demek ki pekte dikkate alınmıyor.yaptırımınız olmuyor.işte demek ki bu yüzden şubeleriniz müşterilerinize böyle davranabiliyor.şikayet üzerine aradığınızda yapılan konuşmadaki müşterinin iyi tavrı bu konuda mağduriyetin giderildiği anlamı taşımaz,şikayeti geri alırmısınız diye bir istekte bulunulmaz.alınması için mağduriyetin giderilmesi gereklidir,bu mümkün olmadıgına göre şikayet durmalıdır ki tüm toplum güzelide kötüyüde görmelidir.

  • Serhat06 Mayıs 2013

    ilgili firmanın müşteri hizmetleri kendileride o gün kargomu ulaşıtıramayınca aynı akşam zaten geciken kargom için yarın sabah erken saatte ulaşıtırcaz demiştir.kargonun erken teslimatı saat 12den sonra olmuş.teslim edilcikten hemen sonrada müşteri hizmetleri aramıştır..şikayete istinaden attıkları mailede bakarsak tarhi ve saat bilgisine bunu görebiliriz..herhalde telefonda görüşsek 'kargonuzu teslim ettik'diyiceklerde gerçekten yorum dahi yapamıycam..tek bildiğim çevremde herkese bu firma konusunda uyarıda bulunucam

  • Sürat Kargo Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla ulaşamadığımız müşterimize mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön