04 Eylül 2015

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Sıfır!

Sürat Kargo teslimi vaktinde gerçekleştirmediği gibi paketimizle ilgili bilgi almak için arama yaptığımızda kesinlikle kendilerine ulaşıyoruz. Ya sürekli meşgul, ya da kimse aramalara cevap vermiyor.

Berna 76 Okunma

Cevaplar

  • Berna04 Eylül 2015

    Müşteri ilişkileri müdürlüğünce arandım ancak bir değişiklik yok, sonuç itibariyle paketimiz hala ulaşmadı. Bu kadar disiplinsiz çalışan bir kargo şirketini kimse tercih etmesin. Teslim süreci, internet sitesinin eksikliği (özellikle kargo takip kısmının içerik belirsizliği) tam olarak bir daha Sürat kargoyu kesinlikle kullanmamak için önemli etkenler!

  • Sürat Kargo Temsilcisi04 Eylül 2015

    Sayın Berna T., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön