Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri, Antalya Perge Şubesi İle Bir Olmuş Bizi Zarara Uğratmaya Çalışıyorla

Gökhan K. |

964b5c366*** No'lu kargonun çıkış yapılmaması için o gün defalarca telefon açmamıza rağmen telefonlarına bakmayan Perge şubesine mi kızayım? Şube yanıt vermediği için, her şikayetin altına ''musterihizmetleri@suratkargo.com.tr'' adresine mail atın yardımcı oluruz diyen Sürat Kargo'nun sözde müşteri hizmetlerine bu adres üzerinden bu konu hakkında attığım maile günlerdir 1 kere bile yanıt vermemesine mi kızayım? Çıkmaması gereken kargoyu çıkartıp teslimat şubesinin kargoyu iade aşamasına almasına rağmen, yine Perge şubesinin bu kargoyu iade almamasına mı kızayım? Perge şubesinin hala telefonlarına bakmamasına mı kızayım? Bütün sorumsuzlar bir araya toplanmış bir kargo şirketi kurmuş. Bakın buradan da söylüyorum sizin hatanızın bedelini ben ödemeyeceğim. Bu kargonun gidiş geliş kargo parasını kim öderse öder ama ben ödemeyeceğim! Bana ürünümü geri getirin hemen!

Etiketler :

Şube Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mayıs
  09:15

  Sayın Gökhan K.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozummerkezi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle