10 Ekim 2015

Sürat Kargo Muhatap Yok, Paket Yok.

Bakırköy incirli şubesi 5 gündür her gün aramama rağmen telefonları kesinlikle açmıyor paketi teslim etmiyor. Paket 5 gündür orada iki sokak öteye getirmediler müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün değil saatlerce müzik dinleniyor kimseyle konuşmayı başaramadım. Sakatlık sonucu medikal ortopedik bir ürün sipariş ettim ve benim için acil bir durum karşımda muhatap bulamıyorum. Bu kadar ciddiyetsiz bir kargo firmasını bir daha asla kullanmam.

Esen 34 Okunma

Cevaplar

  • Esen16 Ekim 2015

    Bir hafta önce şubeye varan paketimi incirli Bakırköy şubesinde ve paketimi Sürat Kargo alikoymakta, şube asla telefonlara cevap vermemekte, bugün bir önceki şikayetim üzerine bir yetkili beni arayıp bölge müdürlüğünü arayıp hemen teslim ettirilmesini sağlayacağını söylemesine rağmen yine teslim edilmedi. Çagrı merkezine de ulaşamiyorum çünkü saatlerce meşgul bekleme sırası var, şube asla telefonlara cevap vermiyor, arayan yetkili mail atıp bana email adresini vereceğini söyleyip mail adresini de vermedi. Sekiz gün oldu ve yine paket yok yine muhatap yok? Kesinlikle şikayetçiyim çok kötü bir hizmet anlayışı ve günlerdir uğraşıyorum ama hala sonuç yok paket teslim edilmedi! !

  • Sürat Kargo Temsilcisi10 Ekim 2015

    Sayın Esen S., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön