Sürat Kargo Mağdur Olduk.

Murat D. |

Kargomuz sabah 9'da şubeye ulaştığı halde bize teslim edilmedi. Şubeyi arayıp sorayım dedim, saatlerce uğraştım telefona cevap vermediler. Çağrı merkezini arayım da "şubeniz neden telefona bakmıyor" diye sorayım dedim onlarda telefona bakmıyor. Bu kargodaki ürüne acil ihtiyacımız vardı. Maddi zarara uğradık. Hakkımı helal etmiyorum.

Etiketler :

Şube Erişim Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat D.
  11 Aralık
  12:32

  Telefonumu açmadığınız için buradan yazıyorum. Bana telefonda "sizin bölgenize sadece salı ve perşembe teslimat yapıyoruz" diyorsunuz, hadi bu saçma uygulamayı kabul ettik diyelim, zaten dün perşembeydi ve sabah 9da kargom şubedeydi. Neden teslimat yapmadılar. Bugün acil benim kargom gelsin yoksa şubeye gidip sıkıntı çıkaracağım.

 • 11 Aralık
  09:12

  Sayın Murat D.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle