31 Ekim 2016

Sürat Kargo Mağdur Bıraktınız.

Takip 9e40c6a86fb3 perşembe günü Manavgat şelale şubeye gelmesi gerekiyorken selge şubeye gitmiş yanlışlıkla! Ilıcaya teslim her salı günü varmış o yüzden arkasından koşuyorum. Selge şubeye gittim televizyonu teslim almak için ve durumu resimlerden anlarsınız ne kadar güzel taşıdıklarını! Maden olmuş neden aynı gün tutanak tutup tekrar göndericiye göndermiyorsunuz? Cuma günü müşteri hizmetlerini aradığım halde ve hemen arkasından şubeyi yine gönderim olmamış. Anlaşılan şube müşteriyi ve ana şubeyi ciddiye almıyor. Beni mağdur bıraktığınız için teşekkür ederim!

Murat 212 Okunma

Cevaplar

 • Murat03 Kasım 2016

  Yenisi olan BA21EEE46271 bugün gelmesi gerekiyordu Manavgat şubeye. Lakin Ankara aktarmasından unutulmuş. Telefon ettim müşteri hizmetlerine yarın şubeye gelir dediler... Anlaşılan Ankaradada unutuldu televizyon! Hata üstüne hata... Gercekten teşekkür ederim not: Meltem hanım okuyorsanız kimler unutmuş neden böyle olmuş bulun o sorunlu olanları cezalandırın!

 • Murat02 Kasım 2016

  Evet anlaşılan kutuyu Ankaradada unutuyorlar! Nasıl taşımacılık şirketi böyle? ?

 • Murat02 Kasım 2016

  Yenisi olan BA21EEE46271 bugün gelmesi gerekiyordu. Lakin Ankara aktarma yazıyor şu an. Telefon ettim müşteri hizmetlerine yarın şubeye gelir dediler... Neden müşteriyi bu kadar bekleniyorsunuz?

 • Murat01 Kasım 2016

  Bütün ekipe ve özellikle Mehtap hanıma teşekkür ederim. Yeni ürünüm dün çıktı.

 • Sürat Kargo Temsilcisi31 Ekim 2016

  Sayın Murat Y., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön