Sürat Kargo Kredili Sistem Problemi...

enessayar |

Yaklaşık 1 aydır kullanmakta olduğum Sürat Kargo'nun kredili sistemine başlangıçta 100 TL kredi yatırmıştır. Her şey normal giderken önce kargo yapmadığım halde 28 TL sonra tekrar 50 TL hesabımdan kredi çekerek kredim -47 TL olmuştur.

Normalde +31 TL kredim olması gerekirken 78 TL fazladan para çekilmiş. Bunun çözümü için aradığımda dönüş yapılacağını söylemelerine rağmen 2 gündür arayan yok. Şimdi kargomu kredili sistem dışında göndermek ve fazla para ödemek zorunda kalıyorum. Sürat Kargo umarım çözer.

Etiketler :

Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • enessayar
  16 Mart
  17:11

  Elimde faturaları dahi olmasına rağmen sorunumu çözemediler. çünkü müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar seçilmiş insanlardı. Allah cahil insanlarla uğraşanların yardımcısı olsun. Neyse bakiyem -47 TL olduğundan 50 TL daha para yatıracam ve bir dahada sürat kargoyla çalışmayacağım. Haram zıkkım zehir olsun. Afiyet olsun.

 • enessayar
  16 Mart
  14:03

  Kredili sistemin kendi kendine kredimi düşürdü ve yaklaşık 80 TL paramı çaldılar. 18.02.2016 da bıraktığım ve sadece toplama işlemi sonucu çözülecek olan sorunun 1 aydır devam etmesi sonucu mağdurum. Sürat kargo:)) adını kim koyduysa.:))

 • enessayar
  05 Mart
  12:31

  sağ olsunlar bu kadar zamandır bekliyorum ama herhangi bir cevap yok. Sürat kargoyla çalışacak arkadaşlara tavsiyem kesinlikle uzak dursunlar. Hele kredili sistem zırvalıklarına kesinlikle inanmayın fazlasıyla hesabınızdan alıyorlar.

 • 19 Şubat
  15:42

  Sayın Mina O.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozumekibi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle