05 Ağustos 2016

Sürat Kargo Kredili Kargo Paketi Ücret İadesi Yapılmıyor.

Fırsat 1000 isimli 1000 TL'lik kredili kargo paketine sahibim. Bu pakette önceden ödeme yapılarak 1 yıl boyunca indirimli fiyatlar ile gönderim yapılabiliyor. Bu 1 yıllık süre doldu ve hala hesabımda 757.42 TL'lik bakiyem var. Süre dolduğu için indirimli fiyatlar geçerli değil bunda sorun yok ancak firma sözleşmede böyle bir madde olmadığı halde 757.42 TL'lik bakiyemin onlara kaldığını ve iade etmeyeceklerini söylüyor.

Saatlerce müşteri merkezi ile görüştüm "paranızı iade etmeyiz, sözleşme süreniz doldu, cep telefonu kontörü gibi düşünün" diyorlar ki sözleşmede 1 yıl sonunda kalan bakiyenizi iade etmeyiz diye bir madde yok, gerekirse yasal yollara başvuracağım.

Öner 206 Okunma

Cevaplar

  • Öner 16 Ağustos 2016

    12 Ağustos 2016 tarihinde tarafıma telefon ile dönüş yapıldı tamamını iade edeceklerini ve iade işlemini yaptıklarında bilgilendireceklerini söylediler IBAN numaramı ilettim. Bugün 16 Ağustos 2016 ödeme hala iade edilmedi ve farklı bir dönüş yapılmadı.

  • Öner 12 Ağustos 2016

    Tarafıma firma tarafından burada yazılan hiçbir işlem gerçekleştirilmemiş ve hiçbir geri dönüş yapılmamıştır. Zaten 3 aydır aynı konu için firma merkezi ile sürekli görüştüm hep biz size dönüş yapacağız deyip oyaladılar. Sanırım bu aşamada çözümü firmada aramak yerine yasal süreç başlatmak daha mantıklı olacak keşke 3 ay önce bu yola başvursa idim boşa zaman kaybettirdi firma 3 aydır.

  • Sürat Kargo Temsilcisi05 Ağustos 2016

    Sayın Öner T., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön