05 Nisan 2016

Sürat Kargo Kötü Ötesi Bir Kargo Şirketisiniz!

Hem kapıda ödemeli, hem normal anlaşmalı olarak müşterisiyim. Anlaşma yapılmasına rağmen sisteme girmek için kaç aydır şifre bekliyorum, hala yok. Konya Bosna şubenizdeki çalışanlarına önce müşteriye nasıl hitap etmesi öğretsin. Kaç kere o şubeye ürün gönderdim hiçbiri de adrese götürülmeden iadeye düşürüldü ve geri geldi.

Teslim etmeyeceğin kargoyu ne diye alırsın bizlerden tel numarası istiyor ama bir kere zahmet edip ne beni ne de müşterilerimi arama gereksinimi duymuyor. Bu sorunları müşteri hizmetlerine bildirmeme rağmen hiçbir çözüm alamadım.

Gözde 52 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi05 Nisan 2016

    Sayın Gözde Ö., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön