Sürat Kargo Kötü Hizmet...

Sumeyra S. |

Sürt Kargo'dan kurye talep ettim. Sat 15:00 olup hala gelmeyince kargoyu aradım bana kuryenin cep telefonunu verdiler. Neyse aradım cebinden kurye beyefendiyi bana; "100 mt yakında olduğunu ve paketimi onun yanına getirmem gerektiğini" söyledi. Her gün kargo teslim aldıkları yere bıraktığımı söylediğimde ben orayı bilmiyorum sana izah ediyorum gibi kaba kelimeler kullandı.

Tamam almayın başka kargo ile gönderirim dedim, müşteri hizmetlerini aradım ama ne çare. Tam 10 dk. beklettiler beni hatta ama açan yok. Sanırım müşteri hizmetlerinde 2 kişi çalışıyorlar yoksa 10 dk neden bekletilir müşteri? Şikayet edecek ulaşılabilecek bir yer bile yok. Tam anlamıyla sorumsuzluk!

Etiketler :

Adresten Teslim Almama Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sumeyra S.
  21 Ağustos
  17:29

  20 dk dır telefondayım daha müşteri temsilcisine bağlanamadım

 • Sumeyra S.
  20 Ağustos
  12:56

  Copy paste cevap yazacağınıza hizmetinizi iyileştirin.
  3. gün oldu kurye yok. Rezillik

 • 18 Ağustos
  16:49

  Sayın Sumeyra S.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle