Sürat Kargo Kırılan Ürünün Tekrar Gönderiminden Kargo Ücreti Talep Edilmesi.

Serkan Y. |

Bir kargo şirketinin amacı, teslim edilen ürünlerin karşı tarafa "sağlam" bir şekilde ulaştırılmasıdır. 18.09.2015 tarihinde Kars şubeden tarafıma, İzmir'e gönderilen cam kavanozdaki ürünler, kırılabilir ürün olarak teslim alınmış ancak kavanozlardan biri kırılarak teslim edilmiştir. Bir malı, bir yere teslim etmek amacı ile para karşılığında teslim alıyorsanız, oluşabilecek hasarları da karşılamanız gerekmektedir. Bunu da geçtim, ürün ilgili firma tarafından ücretsiz olarak tekrar tarafıma yollandığı halde, 22.09.2015 tarihinde, Narlıdere Şube tarafından kargo teslim edilirken 10 TL kargo bedeli talep edilmiştir. Bu sebeple sırf tepki olarak kargoyu teslim almadım ve iade edildi.

Etiketler :

Ücretlendirme Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  10:23

  Sayın Serkan Y.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle