Sürat Kargo Keşan Şubesi 4 Haftadır Beni Oyalıyor.

Filiz Ü. |

Gelibolu'da Sürat Kargo olmadığı için pazartesi günü Keşan şubesini aradım telefona çıkan şahıs O*** isimli kuryenin telefonunu verdi arayın dedi aradım evimden alınması gereken koliler olduğunu söyledim adresi detaylı şekilde verdim. Bu akşam gelir alırız dedi bekledim. Ne gelen var ne giden. Bugün çarşamba yine aradım pazartesi günü bekledim geleceğim deyip gelmediniz dedim bana cevabı 'unuttum'oldu. Bugün yine aradım nerdesiniz Gelibolu'dayız bugün gelir alırız dedi. Maalesef ne gelen var ne giden ve ben 4 haftadır evde kargo gelecek paketleri almaya diye evden çıkmadım. O*** adındaki kuryeyi arıyorum bu defada telefonunu açmıyor. Sürat Kargo ve personeli işte budur.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Aralık
  17:21

  Sayın Filiz Ü.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle