Oğuzhan D. Teşekkür Mesajı

Emre Bey dönüş sağladığı teşekkür ederim.

Sürat Kargo Kargoyu Kontrol Etmeme İzin Verilmedi!

Oğuzhan D. |

Evidea.com sitesinden annem için duvar rafı sipariş ettim ve bugün geldi, teslim eden kişiye kontrol etmek istediğimi söyledim ama hayır edemezsiniz dedi, az önce de böyle bir şey yaşadım lütfen kontrol etmek istiyorum dedim ama açtırmadı paketi, biz kargocuyuz aldığımız gibi teslim ederiz satıcı değiliz dedi, biliyorum ama taşıma esnasında hasar olduysa veya eksikse dedim, koli bu koliye ne olacak bir zarar gelmez dedi.

Uzun uzun ısrar ettim ama açıp bakmama engel oldu, bu benim yasal hakkım dedim, kargoyu aldığınıza dair imza atacaksınız dedi peki dedim siz sonra duracak mısınız hayır dedi. O zaman almamın ne anlamı var dedim geri götürün dedim. Böyle sorunlar yaşamak zorunda mıyım?

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuzhan D.
  21 Ağustos
  16:12

  Emre Bey dönüş sağladığı teşekkür ederim.

 • Oğuzhan D.
  02 Mayıs
  10:55

  Geri dönüş yapıldı, müşteri hattında kargonun tekrar yollanacağı ve bir daha sorun yaşamayacağımın sağlanacağı söylendi, gördükten sonra imza atıp teslim alacağım dedim, imza konusuna değinmeden kontrol edilir ve hasar varsa rapor tutulur denildi. Bugün gönderen şubeyle iletişim kurduk ama terbiyesiz davranışlar eşliğinde imzasız kontrol edilemeyeceği cevabı geldi yine, iade edin dedik ona da karşı çıkıldı. Bu mudur müşteri memnuniyeti? o kargo bana gelecek ve ben içeriğini kontrol ettikten sonra imza atacağım!

 • 29 Nisan
  14:42

  Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü