29 Nisan 2015

Sürat Kargo Kargoyu Kontrol Etmeme İzin Verilmedi!

Evidea.com sitesinden annem için duvar rafı sipariş ettim ve bugün geldi, teslim eden kişiye kontrol etmek istediğimi söyledim ama hayır edemezsiniz dedi, az önce de böyle bir şey yaşadım lütfen kontrol etmek istiyorum dedim ama açtırmadı paketi, biz kargocuyuz aldığımız gibi teslim ederiz satıcı değiliz dedi, biliyorum ama taşıma esnasında hasar olduysa veya eksikse dedim, koli bu koliye ne olacak bir zarar gelmez dedi.

Uzun uzun ısrar ettim ama açıp bakmama engel oldu, bu benim yasal hakkım dedim, kargoyu aldığınıza dair imza atacaksınız dedi peki dedim siz sonra duracak mısınız hayır dedi. O zaman almamın ne anlamı var dedim geri götürün dedim. Böyle sorunlar yaşamak zorunda mıyım?

Oğuzhan 232 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan'ın Teşekkür Mesajı21 Ağustos 2015

    Emre Bey dönüş sağladığı teşekkür ederim.

  • Oğuzhan02 Mayıs 2015

    Geri dönüş yapıldı, müşteri hattında kargonun tekrar yollanacağı ve bir daha sorun yaşamayacağımın sağlanacağı söylendi, gördükten sonra imza atıp teslim alacağım dedim, imza konusuna değinmeden kontrol edilir ve hasar varsa rapor tutulur denildi. Bugün gönderen şubeyle iletişim kurduk ama terbiyesiz davranışlar eşliğinde imzasız kontrol edilemeyeceği cevabı geldi yine, iade edin dedik ona da karşı çıkıldı. Bu mudur müşteri memnuniyeti? o kargo bana gelecek ve ben içeriğini kontrol ettikten sonra imza atacağım!

  • Sürat Kargo Temsilcisi29 Nisan 2015

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön