Sürat Kargo Kargoyu İletemediler, Cezasını Müşteriye Ödetiyorlar.

Gökhan A. |

Yaklaşık 20 gün önce Bursa-Selimzade şubesinden Karabük'e karşı ödemeli kargo gönderdim. Alıcının evine gidilmiş, alıcı evde bulunamayınca kargo şubeye getirilmiş. Alıcı da şubeye gidip kargoyu almamış. Firma ise bir daha teslim etmeyi denememiş. Karabük (Safranbolu) Sürat Kargo'dan beni aradılar, kargonun iletilemediğini 10 TL karşılığında iade yapabileceklerini söylediler. Ben de eğer 10 TL ise iade alabileceğimi söyledim. 2 gün sonra kargo evime getirildi ve 30 TL ücret istendi. Evdekiler kargoyu almamışlar. Bugün Selimzade şubesinden aradılar. Kargoyu almamı istediler. Ben de 10 TL'den 1 kuruş fazla vermeyeceğimi söyledim. Firma kendi hatasını bana yıkmaya çalışmaktadır.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan A.
  26 Haziran
  14:57

  Tam cuma namazı vaktinde aramışsınız! Arıyorum ulaşılmıyor, tekrar arayan da yok.

 • 26 Haziran
  13:20

  Sayın Gökhan A.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim bize ulaşın kısmından iletişim formumuzu doldurarak ya da kargomusterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle