Aybike C. Teşekkür Mesajı

Sikayetvar.com'a ve Emel hanima çok teşekkür ederim. Sayenizde kargom elime ulaştı.

Sürat Kargo Kargoyu Eve Getirmeden İade Ettiler!

Aybike C. |

İnternetten satın aldığımız ürün maalesef Sürat Kargo'nun ellerine teslim edilmiş ki, dağıtım yapılacağı gün bütün gün evde beklememe rağmen zilimiz hiç çalmadı üzerine kapıya kağıtta bırakmamışlar. Sonra Sürat Kargo'yu aradığımızda şikayet kaydı oluşturup "en kısa zamanda tekrar kapıya teslim edilecek" dediler "size bu numaradan ulaşılacaktır" diye de eklediler. Sonra mı ne oldu? Tabi ki ne arayan var ne de kargo geldi. Tekrar aradım firmayı bu sefer de ürün geri iade edildi dediler. Sürat Kargo gerçekten yetersiz bir firma gerek çalışanları gerekse yardım hattı düpedüz insanı başından savıyor. Firmanın yöneticilerinin bu kadar lakayıt çalışanlara nasıl göz yumduğu ayrıca ilginç bir konu. Kısacası 2 gün evde bekledikten sonra hafta sonu geldi ve kargomuzun gelmeyeceğini anladık ve özgür kaldık.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aybike C.
  24 Ağustos
  11:41

  Sikayetvar.com'a ve Emel hanima çok teşekkür ederim. Sayenizde kargom elime ulaştı.

 • 20 Ağustos
  12:15

  Sayın Aybike C.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozummerkezi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle