27 Ekim 2015

Sürat Kargo Kargonun İletilmemesi!

19.10.2015 tarihinde İstanbul dan İzmir'e gönderdiğim kargonun 20.10.2015 tarihinde teslim edileceği SMS ile tarafıma bildirilmiştir. Fakat bugün tarih 27.10.2015 olmasına rağmen kargo halen iletilmedi. Bu süreçte kargonun gönderildiği şube dahil olmak üzere Sürat Kargo çağrı merkezi, İzmir bölge müdürlüğü, ve şemikler mobil şube ile defalarca telefonda görüşüldü. Fakat ısrarla firma çalışanları tarafından adres teyit edilemedi gibi saçma sapan bir sebep öne sürülerek kargom teslim edilmedi.

Bu firmanın çalışanları her adres teyit edilemedi dediklerinde adres güncellemesi yaptım fakat gene bu kargo çalışanlarına yaranamadım. Bir firmanın çalışanları ancak bu kadar zarar verebilir firmasına.

Cesim 62 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi27 Ekim 2015

    Sayın Cesim K., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön