17 Haziran 2016

Sürat Kargo Kargomuzu Kaybetti!

07.06.2016 tarihinde Sürat Kargo Şehitlik Şubesine vermiş olduğum kargo aradan 9 gün geçmesine rağmen henüz alıcıya teslim edilmemiştir. İçerisinde fatura ve raporlar bulunmakta olup firmamız mağdur olmuştur.

İlgili şubeyi 4 kez müşteri hizmetlerini 2 kez 1 kez de mail yoluyla iletişime geçmemize rağmen henüz olumlu bir dönüş olmamıştır. İlgili şubeden kargonun bulunamadığı söylenmekte sadece bu kadar. Konunun bir an önce çözülmesini yetkililerden acilen talep ediyoruz.

Orhan 274 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi17 Haziran 2016

    Sayın Orhan A., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön