05 Kasım 2015

Sürat Kargo Kargomun Ulaştırılmaması!!

15.10 tarihinde Tekirdağ'dan kargolanan 106041974419 no. 'lu siparişim günlerce şubede bekletildi. Şubeye hiçbir şekilde ulaşamadım. Çağrı merkezini tam 4 kez arayarak bildirmeme adresimi telefonumu vermeme rağmen Florya şubesinden 15 dakikalık yolu olan evime ulaştıramadılar. Ayrıca bugün dalga geçer gibi Tekirdağ'a geri gönderdiklerini öğrendim. Benim bu kadar çağrı merkezinizi arayıp şikayet etmeme, müşteri ilişkilerine attığım maile rağmen şubede bekleyen bir paket nasıl ulaştırılamıyor, nasıl hala iade edebiliyor gerçekten şaşkın içindeyim.

Kubra 32 Okunma

Cevaplar

  • Kubra'nın Teşekkür Mesajı11 Aralık 2015

    Merhaba, bu sitede şikayetimin yayınlanması akabinde, ibrahim Erdem ve Murat Çakır bey tarafından bana ulaşıldı, ve şikayetimle ilgili süreç hakkında bilgi aldım. Kargomu zamanında alamadım ama en azından konuyla ilgilendikleri ve beni de haberdar ettikleri için teşekkür ederim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi05 Kasım 2015

    Sayın Kubra A., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön