12 Eylül 2015

Sürat Kargo Kargomu Zamanında Teslim Etmiyor ve Bilgilendirmiyor!

0028299676 barkod numaralı kargom sabah şubeye varmış olmasına rağmen o gün bana ulaştırılmıyor. Şubeyi arıyorum yetişmediğini ve saat 16:00 a kadar çalıştıklarını söylüyorlar. Ben aradığımda saat 15:45 idi. Şube ile evim arasında 5 dakikalık bir mesafe var, şubeye haber verseydiniz ben almaya gelirdim dememe rağmen gene yetişmediğini söylüyor. Şehirler arasında başarılı olan Sürat Kargo şubeye 5 dk mesafedeki yerlere aynı gün kargo ulaştıramıyor.

Kıvanç 40 Okunma

Cevaplar

  • Kıvanç 15 Eylül 2015

    İlgileri için firmaya teşekkürler ancak şube bazında bundan sonraki süreç de uzun vadede pozitif bir geri dönüş beklemiyorum.

  • Sürat Kargo Temsilcisi12 Eylül 2015

    Sayın Kıvanç B., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön