16 Mart 2015

Sürat Kargo Kargomu Teslim Etmiyor Telefonları Açmıyor!

N11.com'dan almış olduğum ürün kısa sürede kargo şirketine ulaştı. (Sürat Kargo Vilayet şubesine) Ancak Sürat Kargo kargomun şubeye geldiğine dair hiçbir bilgi vermediği gibi kargomu da teslim etmedi.

Telefonlarını ısrarla aramama rağmen açan olmadı. Cuma günü şubelerine gidip durumu izah ettiğimde birde elemanlardan fırça yedim. Telefonunuzu da açmıyorsunuz bari telefonun fişini çekin dedim ancak dönüp baktığımda ofis telefonunun fişini çoktan çekmiş olduklarını gördüm.

İnternet üzerinden gardırop aldım ağır olduğu için haliyle benim taşımam mümkün değil. Sokağımın atında olan şubede öylece duruyor ve kimse yardımcı olmuyor. Acil yardımlarınızı bekliyorum.

Mehtap 351 Okunma

Cevaplar

  • Mehtap 17 Mart 2015

    Şikayetimle ilgili dun sağlanan geri dönüşe iyi niyetimden hemen kanmışım. Bir daha sizinle hiçbir şekilde calısmayacağim bugün kargom yine getirilmedi müşteri hizmetlerini defalarca aradıktan sonra ulaştım size döneceğiz denildi donen olmadı şubeye gittim sevimsiz elemanların dan yeniden fırça yedim ve kargomu arkadaşımın yardımıyla elimizde getirdik rezillik üstüne rezillik bu yaptığınız ve artık affı yok

  • Mehtap'ın Teşekkür Mesajı16 Mart 2015

    Telefonla bana ulaşan Müşteri ilişkileri yetkilisi Sercan Bey benimle gayet nazik bir şekilde beni yatıştıracak bana bu konuda yardımcı olacağını belirtti. Yarın kargomun elime ulaşacağı belirtildi. Yarın kargom elime geçince buradan tekrar bilgi paylaşımında bulunacağım kendisine yardımseverliği ve ilgisinden ötürü teşekkür ederim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi16 Mart 2015

    "Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön