12 Mayıs 2016

Sürat Kargo Kargomu Kırdılar!

05358ff8***c takip numaralı kargomu düzgün paketlediğim halde gönderdiğim U****** Ö. kutuyu kargoda açtığında kırık olduğunu gördü ve kargo yetkilisine bildirdi. Bu kargo hakkında bana hiçbir dönüş yapılmadı. Müşteriye kırılan kargo için hasar tespit tutanağı dolduracağız demişler fakat benim haberim yok ve bana bilgi gelmedi. Ben 70 TL değerindeki ürünümün ücretini talep ediyorum.

Selami 187 Okunma

Cevaplar

  • Selami 14 Mayıs 2016

    Kargomu hem kırıyorlar hem de bizi ilgilendirmez diyorlar. Sizi Tüketici hakem heyetine şikayet edeceğim. Ucuz hamal çalıştırıyorsunuz sonucu bu. Ama ben sizin şubenizin kargoları nasıl taşıdığını videoya çekicem ve yayınlayacağım. Bakalım nolacak. Siz benim kargomu kırdınız ben de bunu yapacağım.

  • Sürat Kargo Temsilcisi11 Mayıs 2016

    Sayın Selami B., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön