Sürat Kargo Kargomu Kaybettiler!

Koray Y. |

THY uçağı ile Ankara'ya giderken arabamın anahtarını düşürmüştüm. Aynı gün bunu farkettim ve THY kayıp eşya ofisi ile irtibata geçtim. Anahtarımın bulunduğunu ve karşı ödemeli olarak bana gönderebileceklerini söylediler. Bende kabul ettim ve THY'den Sürat Kargo ile 08.05.2014 tarihinde gönderildiği bilgisi geldi. Ancak anahtarım elime ulaşmadı.

Bunun üzerine Sürat Kargo'yu aradım. İsimden ve teslim edileceği semt üzerinden yapılan aramada kayıt dahi bulamadılar. THY ile irtibata geçtim ve THY Sürat Kargo'nun teslim aldığına dair makbuzu bana yolladı. Bunun üzerine sürat kargoyu tekrar aradım ve yapabilecekleri bir şeyin olmadığını söylediler. Ne kadar kaliteli hizmet değil mi?

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Koray Y.
  14 Mayıs
  11:19

  Merhaba;
  Bilgiyi veren bendim aslında. Firmanın bilgi verdim demesine inanmamak lazım. Ne olduğunu bir daha konuştuk, sürat kargo yetkilisi benden hangi şubenin teslim aldığını bulmamı istedi (???) ben de kargoyu teslim alan kişinin adını söyledim ve ilgili kişiyi bulmadırını kendilerinden rica ettim. Kendilerinin yapmalrı gereken şeyi benden istediler.

 • 14 Mayıs
  10:34

  Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü