26 Mayıs 2016

Sürat Kargo Kargomu Başka Birine Teslim Etmişler!

GittiGidiyor'dan 17.05.2015'te bir siparişim oldu. Satıcı kargo yaptı aynı gün. Kargo firması benim adıma olan ürünü başkasına teslim etmiş. Ve arıyorum kargoyu saygısızca cevaplar veriyorlar. "Uğraşıyoruz zaten, ulaşamıyoruz teslim ettiğimiz kişiye" gibi cevaplar veriyorlar. Anlamadığım teslim ederken buldular da şimdi nasıl bulamıyorlar teslim ettikleri insanı? 1 hafta oldu hala işlem çözülmedi.

Yasemin 73 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin 28 Ekim 2016

    Evet hemen döndü bana müşteri ilişkileri müdürünüz. Ne kargom geri geldi ne param iade edildi. 50 TL benim için öneli değil. Hayatta kargonuzu kullanmicam bir daha bu olacak. Yaptığınız iş saygısızca. Elemanlarınıza eğitim vermelisiniz bence. Sonuçta herkes her mesleği yapamaz dimi.

  • Yasemin 31 Mayıs 2016

    benimle irtibata geçildi tamam, sonra ne arayan var ne soran. Çözemediniz hadi aramadınız bile kusura bakmayın çözemedik diye. Ben vazgeçtim zaten üründen falan, verdiğim 50 TL'de başımın gözümün sadakası olsun.

  • Sürat Kargo Temsilcisi26 Mayıs 2016

    Sayın Yasemin Y., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön