Sürat Kargo Kargomu Başka Birine Teslim Etmişler!

Yasemin Y. |

GittiGidiyor'dan 17.05.2015'te bir siparişim oldu. Satıcı kargo yaptı aynı gün. Kargo firması benim adıma olan ürünü başkasına teslim etmiş. Ve arıyorum kargoyu saygısızca cevaplar veriyorlar. "Uğraşıyoruz zaten, ulaşamıyoruz teslim ettiğimiz kişiye" gibi cevaplar veriyorlar. Anlamadığım teslim ederken buldular da şimdi nasıl bulamıyorlar teslim ettikleri insanı? 1 hafta oldu hala işlem çözülmedi.

Etiketler :

Başkasına Teslimat Teslim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasemin Y.
  28 Ekim
  10:22

  Evet hemen döndü bana müşteri ilişkileri müdürünüz. Ne kargom geri geldi ne param iade edildi.
  50 TL benim için öneli değil. Hayatta kargonuzu kullanmicam bir daha bu olacak. Yaptığınız iş saygısızca. Elemanlarınıza eğitim vermelisiniz bence. Sonuçta herkes her mesleği yapamaz dimi.

 • Yasemin Y.
  31 Mayıs
  10:13

  benimle irtibata geçildi tamam, sonra ne arayan var ne soran. Çözemediniz hadi aramadınız bile kusura bakmayın çözemedik diye. Ben vazgeçtim zaten üründen falan, verdiğim 50 TL'de başımın gözümün sadakası olsun.

 • 26 Mayıs
  15:26

  Sayın Yasemin Y.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozummerkezi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle