Sürat Kargo Kargomu Başka Birine Teslim Etmişler!

Ömer T. |

Uşak ilinden İzmir iline 03.11.2014 tarihinde gönderdiğim 04.11.2014 tarihinde teslim edilmiş olarak görünmekte ama teslim ettikleri kişiyi bilmiyorlar. Kargom başka birine teslim edilmiş ve İzmir şubesini aradığımda kime teslim ettiklerini bilmediklerini kendileri söylediler 2 ay oldu bugünle birlikte 2 aydır İzmir şubesini arıyorum.

Elemanımız eksik kargo fişlerini arşivde bulamadık diyorlar ne kadar saçma bir firma çözemedim. Ki her aradığımda sizi gün içerisinde arayacağız diyorlar ben toplamında 11 kez İzmir şubesini aramışım nedense aynı gün arayacağız demelerine rağmen 2 ayda 1 kez bile aramadılar. Üstüne üstelik ben aradığımda hala kargo fişlerini kontrol ettiklerini söylüyorlar.

Etiketler :

Başkasına Teslimat Teslim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer T.
  26 Ocak
  02:26

  Bu telefona birtek siz mi ulaşamıyorsunuz? Kim arasa ulaşabiliyor da bi tek siz ulaşamıyorsunuz nedeni nedir acaba? Ortalama 261 kişi görmüs bunu forumlarda ve sosyal medyada paylaşacagım sorunumu çözmediğiniz takdirde uğrasaçağım sizinle 3. aya girdik İzmir şubeniz kabul ediyor ürünü kaybettiklerini bulamadıklarını. Sorunumun çözümünü istediğimde hala ürününüzü bulacağız diyorlar yok böyle bir saçmalık 3 aydır kargo kayıp 3 ay benim kargom nerede?

 • Ömer T.
  15 Ocak
  01:34

  Gelen Mail:

  İletmiş olduğunuz telefon numarasından size ulaşamadık.

  Tekrar iletişime geçmeniz halinde size yardımcı olacağız.

  Ne kadar çok bilgilendirme yapılmış tüm Sürat Kargo gönderenleri görsün. Sim diye kadar ne İzmir yenisanayi şubeniz beni arası ne de Sürat Kargo müşteri hizmetleri tekel bayi hesabı diyelim normal esnaf dükkanından farkınız kalmadı gözümde 3 aydır kargom kayıp bilginize. İzmir şuben izde eleman eksikmiş arkadaşım eleman eksikse alın elman bulamıyorsanız söyleyin o söylediğiniz kargo teslim fişini 3 aydır bulamadığınız teslimat fişini ben gidip kendim arşivinizde arıyım smdiye bulmustum

 • Ömer T.
  04 Ocak
  00:30

  Sürat Kargo iyi alışmış kopyala yapıştır inceledim her keze aynı cevaplandırma yapılmış: (ne kadar üzücü telefona baktım her zaman ki gibi hala arı yan yok 2 aydır arıya cağız diyen müşteri hizmetleri tam 5 kez aradım her seferinde arıya cağız diyorlar. Şimdi de aramamışlar şaşırmadım açık ca:) Hala ses seda yok tam 2 ay oldu kargo piyasada yok

 • 02 Ocak
  14:40

  Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla ulaşamadığımız müşterimize mail ile bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü