Sürat Kargo Kargomu Almıyorlar!

Özlem Ö. |

İnternet sitesinden aldığım ürünleri iade etmem gerekiyor. Tek kargo şirketi Sürat Kargo gibi onunla çalışıyorlar ve 10 Temmuz gününden beri hergün arayarak iadem olduğunu söyleyerek kargo şirketini bekliyorum. Ürünlerin iade süreleri doldu ve ben hala hergün arıyorum ve hala gelen giden yok, döneceğiz diyorlar dönen yok.

Mağdur olan benim ama çağrı merkezlerindeki M*** hanımın tavırları olmaması gerektiği kadar kötü. Sayelerinde ürünleri iade edemeyip kullanamayacağım ürünlere para vermiş olacağım. Eğer hala almazlarsa yasal yollara başvuracağım...

Etiketler :

Adresten Teslim Almama Şube Personel Davranışı Çağrı Merkezi Personel Davranış Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem Ö.
  18 Temmuz
  16:51

  bana dün söz verdiler fakat gelmediler. bugün aldılar kargomu ama çağrı merkezi şubeye hiç bilgi vermemiş. ben tamamen rastlandı eseri bugün kargomu teslim ettim. aslında şubeyi aramak lazımmış onu bile söylemediler bana.

 • Özlem Ö.
  17 Temmuz
  14:56

  arandım ve her aradığımda söylendiği gibi "bugün gönderininizin alınması için iletiyorum" denildi. bilgilendirebilecekleri başka bişey yok ki, yasemin hanım murat bey müge hanım neden ilgilenip dönmediler bunun cevabı onlarda yok ama biz müşteriler de var, "ilgisizlik".
  bugün de geleceklerini sanmıyorm ki henüz gelen giden yok. bugün de gelinmezse başka yollarla şikayetimi dile getireceğim.

 • 17 Temmuz
  13:26

  Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü