17 Temmuz 2014

Sürat Kargo Kargomu Almıyorlar!

İnternet sitesinden aldığım ürünleri iade etmem gerekiyor. Tek kargo şirketi Sürat Kargo gibi onunla çalışıyorlar ve 10 Temmuz gününden beri hergün arayarak iadem olduğunu söyleyerek kargo şirketini bekliyorum. Ürünlerin iade süreleri doldu ve ben hala hergün arıyorum ve hala gelen giden yok, döneceğiz diyorlar dönen yok.

Mağdur olan benim ama çağrı merkezlerindeki M*** hanımın tavırları olmaması gerektiği kadar kötü. Sayelerinde ürünleri iade edemeyip kullanamayacağım ürünlere para vermiş olacağım. Eğer hala almazlarsa yasal yollara başvuracağım...

Özlem 1.939 Okunma

Cevaplar

  • Özlem 18 Temmuz 2014

    bana dün söz verdiler fakat gelmediler. bugün aldılar kargomu ama çağrı merkezi şubeye hiç bilgi vermemiş. ben tamamen rastlandı eseri bugün kargomu teslim ettim. aslında şubeyi aramak lazımmış onu bile söylemediler bana.

  • Özlem 17 Temmuz 2014

    arandım ve her aradığımda söylendiği gibi "bugün gönderininizin alınması için iletiyorum" denildi. bilgilendirebilecekleri başka bişey yok ki, yasemin hanım murat bey müge hanım neden ilgilenip dönmediler bunun cevabı onlarda yok ama biz müşteriler de var, "ilgisizlik". bugün de geleceklerini sanmıyorm ki henüz gelen giden yok. bugün de gelinmezse başka yollarla şikayetimi dile getireceğim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi17 Temmuz 2014

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön