08 Nisan 2015

Sürat Kargo Kargoma Ve Firmaya Ulaşamıyorum!

Kitapyurdu.com sitesinden sipariş vermiş olduğum kitaplar aynı gün site tarafından Sürat Kargo'ya teslim edilmiş olmasına ve kargo takip formunda ertesi sabah 08.30 da Sürat Kargo Kocaeli Yenicuma şubesine ulaştığı belirtilmiş olmasına rağmen 2 gündür kitaplarıma ulaşamadım. Kitaplara ulaşamadığım gibi Sürat Kargo Yenicuma şubesi 2 gün boyunca hiçbir telefonu açmadı. 2 kez 0 850 2020202 numaralı Sürat Kargo çağrı merkezi telefonunu arayıp durumu bildirmeme rağmen tarafıma herhangi bir dönüş de yapılmadı.Kısacası Sürat Kargo 3 kilometrelik yolu 2 gündür aşamadı.

Cevaplar

  • Ayferi Bilim Ş.08 Nisan 2015

    Şu an itibariyle kargoma ulaşmış bulunuyorum, ama bu da bana kargo şirketi seçimi konusunda bir ders oldu.

  • Ayferi Bilim Ş.08 Nisan 2015

    Ne konuda bilgilendirildiğimi merak ediyorum doğrusu. Evet aradılar özür dilediler ama ben özür değil kitaplarımı istediğimi belirttim ve kitaplarım hala yok. Üstelik de şubeye gitmeme rağmen kitaplara ulaşamadım. Kargoyu 15 dakika şubede aradılar bulamadılar, bunun üstüne başka birisini aradılar ve göya o kişinin\"kargoyu ben teslim etmek üzere aldım şimdi oralardayım başkasına teslim etsem olur mu? \" dediğini söylediler ama ben adrese döndüm ve maalesef kitaplarım hala yok.

  • Sürat Kargo Müşteri Temsilcisi08 Nisan 2015

    "Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön