27 Ocak 2015

Sürat Kargo Kargom Yurtdışına Geri Yollanmış!

Next (İngiltere)'den satın almış olduğum ürün yurt içinde Sürat Kargo ile dağıtıma çıkmış. Kargomun detayları bana mail olarak geldi " teslim edilmeye çalışıldı ancak evde kimse yoktu " şeklinde bir uyarı okuyunca Sürat Kargo Ankara.

Gençlik Caddesi şubesini arayıp kargomu sordum bana kargonuz bizde yok dediler ben de mailden bahsettim ama olmadığını iddia ettiler 5 gün üst üste kargom için aradım yok dediler en sonunda eşim şubeye gidip bakınca evde yokmuşsunuz kargonuz firmaya geri yollanmış dediler!

Güya gelmişler ama ihbar kağıdı yok üstelik şubede olmayan kargo nasıl geri yollanıyor dahası kargo firmaya geri yollanmamış! Kargom neredeyse bulunup bana teslim edilsin!

Aslı 147 Okunma

Cevaplar

  • Aslı01 Şubat 2015

    Evet Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri tarafından arandım şikayeti yazmamdan kısa bir süre sonra ancak sorun çözülmedi kendileri de kargomun nerede olduğunu bilmiyorlar! Solmaz Nakliyat Tic. Adı her neyse o firmaya teslim edildiğini söylüyorlar firmaya ulaşmak mümkün değil! Parasını ödeyip sipariş ettiğim ürün kayıp üstelik şaka gibi aynı gün aynı firmadan bir paket daha teslim almamıza rağmen evde yok ibaresiyle paket geri yollanmış! Evde yoksak diğer paketi kim teslim aldı acaba!

  • Sürat Kargo Temsilcisi27 Ocak 2015

    "Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön