24 Ekim 2016

Sürat Kargo Kargom Yanlış Gönderiliyor.

N11 sipariş ettiğim ürünün kargo takip sistemine baktığımda, adresimle alıcı isminin farklı olduğunu gördüm. Bunu bilgiyi aldığım kişiye aktardığımda, kendisinin doğru adrese yönlendirdiği ve kutunun üzerine adresi yazarak yapıştırdığını belirtti. Bunu Sürat Kargo Elazığ şubesi ile görüştüğümde adresin öyle girildiğini belirtti. Porsuk şubeyle görüştüğümde, adresin sistem mecburen girilemediğini, sistemlerinin güncel olmadığını, o yüzden mevcut adresin yakınında bir yerin adresini girdiklerini söyledi. Mantıksız geldiği için Sürat Kargo genel merkezini aradığımda, onun aşağı yukarı bahsettiği sistemdeki girilen adresin önemi yokmuş, el yazısı ile kutuya yazılıyormuş.

Türkiye çapında bir firmanın adres sisteminin güncel olmaması ve bunu normal bir şey gibi söylemeleri açıkçası beni çok şaşırttı.

Murat 273 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Murat Ş., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön