09 Aralık 2015

Sürat Kargo Kargom Teslim Edilmedi Bilgi Verilmedi!

Hepsiburada.com'dan aldığım halı Sürat Kargoyla gönderilmiş, kargo takipten baktığımda iade görülüyordu, verilen numarayı aradığımda 26 Kasım'da verilen adres'de bulunmadığımdan şubeye geri gönderildiğini ve şubeden almam gerektiği söylendi. Kargonun geleceğine, geldiğine, geri döndüğüne ait hiçbir uyarı mesajı ya da telefonu almadım. Geldiği söylenen tarihte verdiğim adres'te bulunduğum işyeri bilgisayar kayıtlarında bulunmaktadır. Şubede ki görevli ertesi gün tekrar aramamı uygun olursa belki gönderebileceklerini söyledi, şubeye telefonla ulaşmam tekrar mümkün olmadı. Kargomun adresime teslimini istiyorum.

Filiz 47 Okunma

Cevaplar

  • Filiz10 Aralık 2015

    Buraya yazdıgım şikayet sonrasında 2 saat içerisinde sürat kargodan bir yetkili tarafından arandım, özür dilendi ve kargomun hemen teslim edileceği söylendi ancak ertesi gün halen kargom teslim edilmediğinden şubeyi aradım, durumu anlattım, imsan şubesinde ki Süleyman Demir isimli çalışan kim özür dilediyse kargoyu o getirsin ben ugrasamam dedi. İşlerini yapmadıkları gibi yalan söyleme ve terbiyesizlik de sınır tanımıyorlar.

  • Sürat Kargo Temsilcisi09 Aralık 2015

    Sayın Filiz K., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön