Sürat Kargo Kargom Teslim Edilmedi!

Durmuş B. |

Hep aynı stres. Kargomun bugün 3. günü yine gelmedi. Yarın tatil hafta başı gelirse 5. gün. Sözde 24 saatte teslim edilecekti. N11.com bu firmayla acilen anlaşmasını iptal etmeli. Onlara da bu şikayeti mi yazılı olarak ileteceğim. Sürat Kargo kadar inanın sorunlu olan başka kargo şirketi yok. Bu şekilde de sıkıntılı bir firma görmedim. Sadece İzmit Yenicuma şubesinde değil bu sıkıntı genel bir sıkıntı var. Ama İzmit Yenicuma şubesi ise tamamen sorun. Bu bir değil iki değil. 20 oldu belki. 10 kez aralıksız aradım telefonlara bile bakılmıyor. N11 den sipariş verdim eğer firmanın anlaşması Sürat Kargo şirketiyle ürünü almak içimden gelmiyor. Kesinlikle abartmıyorum. Çok sıkıntılı bir firma.

Etiketler :

Şube Erişim Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Durmuş B.
  27 Nisan
  23:11

  Telefonum kapalı iken aranmış olabilirim. Mail atılmış bende mailinize cevap yazdım şimdi arayabilirsiniz diye ne arayan oldu ne soran. Aramayın artık 5.gün o çok süratli, Sürat Kargo şubenizden gidip kendimiz aldık. Her zaman ki gibi self servis. Siz bu işi bilmiyorsunuz beceremiyorsunuz. Ben size kızmıyorum sizinle anlaşma yapan o koskoca firma n11 e kızıyorum.

 • 27 Nisan
  09:18

  Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla ulaşamadığımız müşterimize mail ile bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

 • Durmuş B.
  26 Nisan
  14:48

  Kargo takip no:0042d00b25bb
  Barkod no:00265748876
  Acil

 • 26 Nisan
  12:32

  Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, yapılacak olan araştırma sonucunda, müşterimiz ilk mesai günü olan 27.04.2015 tarihinde bilgilendirilecektir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü