Sürat Kargo Kargom Teslim Edilemedi!

Ercan Y. |

Ayın'ın 8'inde (Perşembe) İzmir'den gönderilen kargom Cuma gün teslim edilmedi gerekirken bugün ayın 14'dü hala gelen giden yok. Şubenin telefonunu açan'da yok. Call center'daki arkadaşlar ilgileniyoruz diyorlar ama nasıl ilgileniyorlar meçhul! Bugün call center'ı birkaç kez aradığımda 15-20 dk'a beklememe rağmen, kimse ile görüşemedim. Bence en kısa zamanda isim değişiklikliğine gitmeleri gerekir, yoksa Sürat kelimesi bu firmada anlamını yitirecek.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ercan Y.
  19 Ekim
  13:28

  Ayın 16'sı Cuma günü nihayet teşrif ettiler... Böylelikle 8'inde gönderilen kargo 16'sında SÜRAT'li bir şekilde gelmiş oldu!

 • Ercan Y.
  15 Ekim
  11:10

  Öncelikle kargonuzu ben tercih etmedim, maalesef ürüne aldığım yer sizi tercih etmiş.
  Dün gn. Müdürlükten arayıp gecikme için özür dileklerini ilettiler, gün içerisinde mutlaka kargonun getirileceğini belirttiler. Tahmin edin ne oldu? Bildiniz, yine de getirmediler:) Sanırım, ilgili şubenin (esenyurt, köyiçin) genel müd. 'lüğü de pek umursadığı yok. Birde telefon numarası var, hiçbir zaman açılmayan, tavsiyem iptal edin, gereksiz yere abone masrafı ödemeyin bari hatta...

 • 14 Ekim
  12:45

  Sayın Ercan Y.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle