Sürat Kargo Kargom Kayıp Oldu.

Selim K. |

Takip numarasını yazdığım kargom İstanbul / Kadıköy / Göztepe şubesinde 10 gündür kayıp. Müşteri hizmetleri yalan söyleyip beni oyalıyorlar. Şube telefonlarını açmıyor şuan kargo ne durumda bilmiyorum. 45 lira zarara uğradım.

Müşteri hizmetlerini düşürmek tam bir muamma. Düşürdüğünde şöyle yardım edeceğiz böyle yardım edeceğiz diyip kapatıyorlar. Hakikaten öyle nefret ettim ki bu firmadan birde hizmetin kargosu. Siz böyle yaparsanız başkası ne yapmasın. İnsanlar size derdini anlatamıyor, hiçbir sorunu çözemiyorsunuz. Ayıp ya birde sıkılmadan şöyle fikirlerimiz, böyle kampanyalarımız var diye internette reklam yapıyorsunuz.

Etiketler :

Şube Erişim Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selim K.
  11 Kasım
  13:03

  İstanbula gönderdiğim kargolar zamanında teslim edilmiyor, şubeler duyarsız, telefonlara bakan yok, müşteri hizmetleri yalancı ve müşterilerimden hep azar işittim. hizmet! 'in kargosu böyleyse size hiçbir şey demiyorum. İstanbula sizinle göndermeyeceğim.

 • Selim K.
  04 Kasım
  21:30

  Heleki şükür ya 10 gün sonra teslim edildi. Ama gitti bizim 45 lira sayenizde!

 • Selim K.
  03 Kasım
  20:03

  Bugün Kasım 3 gönderim hala şubede kayıp ve kimse arayıp sormuyor. yalancı müşteri HİZMETLERİ'nden birkaç kişi ben bu konuyla bizzat ilgileneceğim, şöyle yapacağım, böyle yapacağım dedi ama o yalancılardanda ses seda yok. 45 liralık ürünüm şuan İstanbul kadıköy/göztepe şubesinde kayıp. Herkes yalancı ilgileneceğiz diyor ama sonuç yok.

 • Selim K.
  02 Kasım
  20:50

  6e63b8a20c68 No.lu kargo bugün 2 Kasım akşamı hala kayıp ve sürat kargodan arayanlar 10 nu geçti. Şuan kargo ne halde bilmiyorum bir türlü teslim edilmiyor müşteri hizmetleri ve arayanlar habire yalan konuşuyorlar. İlgilenenler yok

 • 02 Kasım
  09:21

  Sayın Selim K.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle