02 Kasım 2015

Sürat Kargo Kargom Kayıp Oldu.

Takip numarasını yazdığım kargom İstanbul / Kadıköy / Göztepe şubesinde 10 gündür kayıp. Müşteri hizmetleri yalan söyleyip beni oyalıyorlar. Şube telefonlarını açmıyor şuan kargo ne durumda bilmiyorum. 45 lira zarara uğradım.

Müşteri hizmetlerini düşürmek tam bir muamma. Düşürdüğünde şöyle yardım edeceğiz böyle yardım edeceğiz diyip kapatıyorlar. Hakikaten öyle nefret ettim ki bu firmadan birde hizmetin kargosu. Siz böyle yaparsanız başkası ne yapmasın. İnsanlar size derdini anlatamıyor, hiçbir sorunu çözemiyorsunuz. Ayıp ya birde sıkılmadan şöyle fikirlerimiz, böyle kampanyalarımız var diye internette reklam yapıyorsunuz.

Selim 52 Okunma

Cevaplar

 • Selim 11 Kasım 2015

  İstanbula gönderdiğim kargolar zamanında teslim edilmiyor, şubeler duyarsız, telefonlara bakan yok, müşteri hizmetleri yalancı ve müşterilerimden hep azar işittim. hizmet! 'in kargosu böyleyse size hiçbir şey demiyorum. İstanbula sizinle göndermeyeceğim.

 • Selim 04 Kasım 2015

  Heleki şükür ya 10 gün sonra teslim edildi. Ama gitti bizim 45 lira sayenizde!

 • Selim 03 Kasım 2015

  Bugün Kasım 3 gönderim hala şubede kayıp ve kimse arayıp sormuyor. yalancı müşteri HİZMETLERİ'nden birkaç kişi ben bu konuyla bizzat ilgileneceğim, şöyle yapacağım, böyle yapacağım dedi ama o yalancılardanda ses seda yok. 45 liralık ürünüm şuan İstanbul kadıköy/göztepe şubesinde kayıp. Herkes yalancı ilgileneceğiz diyor ama sonuç yok.

 • Selim 02 Kasım 2015

  6e63b8a20c68 No.lu kargo bugün 2 Kasım akşamı hala kayıp ve sürat kargodan arayanlar 10 nu geçti. Şuan kargo ne halde bilmiyorum bir türlü teslim edilmiyor müşteri hizmetleri ve arayanlar habire yalan konuşuyorlar. İlgilenenler yok

 • Sürat Kargo Temsilcisi02 Kasım 2015

  Sayın Selim K., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön