14 Ekim 2015

Sürat Kargo Kargom Kayıp mı Oldu?

B85884a325c8 takip no.lu kargo için "ihbar inişi yok" ibaresi var anladığım kadarı ile kargom şubeye gelmemiş ama son durumda şubede gözüküyor şubeyi aradım gelmemiştir o zaman dediler ne demek gelmemiştir. Şimdi benim paketim nerede?

Halil 36 Okunma

Cevaplar

  • Halil14 Ekim 2015

    Firma buraya çok hızlı şekilde kopyala yapıştır cevap veriyor ama aynı hızda geri dönüş yapmıyor. Tarafıma konu ile ilgili geri dönüş yapılmadı. Ayrıca kendi sitelerinden yazdığım iletişim formuna da cevap verilmedi.

  • Sürat Kargo Temsilcisi14 Ekim 2015

    Sayın Halil Ç., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön