Sürat Kargo Kargom Kayıp!

Gamze Y. |

Tozlu.com'dan yaptığım alışverişi İnegöl Norsan şubesinden aldım daha sonra iade etmek istedim. İnegöl norsan şubesine iade formu doldurarak teslim ettim lakin bana bir takip numarası vermediler, gerek olmadığını söylediler. Aradan geçen 1 ay sonra iade ücretinin yapılmadığını görünce Tozlu'yu aradım kendilerine iadenin olmadığını söylediler. Sürat Kargo ile görüştüğümde ise kayıtlarda yok ama biz bakalım size dönüş yapalım dediler. 1 haftadır güya dönüş yapacaklar bu nasıl iştir nasıl kurumsallıktır? Kargom kayıp iademi alamıyorum.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gamze Y.
  19 Eylül
  12:50

  Çözüm merkezine mail yollayali 2 hafta oldu oda yetmedi şikayet yazdım hala dönüş yapacaksınız çok komiksiniz gerçekten sloganınıza süratle özenle yazmaktanda utanmiyorsunuz

 • 19 Eylül
  10:05

  Sayın Gamze Y.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozummerkezi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle