Sürat Kargo Kargom Kayboldu.

Burhan Ş. |

12 Ağustos tarihinde Sürat Kargo'ya a1ac2e458d7b takip kodlu ürün teslim edilmiştir. Ürün 1 hafta oldu bu ürün ne oldu diye baktığımda halen teslim ettiğim telsiz şubesinde bekliyor. Aradığımda ürünü bulamıyoruz kayboldu ürün denmiştir. Faturasını götürdükten sonra kayıp işlemi başlatılacakmış ve ödemesi en erken 45 gün içinde yapılacakmış. Bu nasıl bir sistem siz kaybettiğiniz ürünü nasıl 45 gün sonra ödersiniz ve Sürat Kargo genel olarak şubelerinde sıfır faturalı ürünleri elektroniklerde teslim almıyor kırılma tehlikesi var diye tehlike varsa yapmayacaksınız bu işi acil tarafıma dönülmesini istiyorum.

Etiketler :

Hasar/Kayıp Tazmini Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burhan Ş.
  23 Ağustos
  14:04

  Garantili sıfır ürünü kırıldığı zaman sigortaları karşılamıyormuş adama sormazlar mı ürün kırıldıktan sonra gider ambara veririm lütfen ben konuyla ilgili atamayın rica ediyorum... .

 • Burhan Ş.
  20 Ağustos
  16:13

  Evet benimle iletişime geçtiler bizim sistemimizde kırılan ürünler gönderici tarafından karşılanmaktadır dedi bende dedim 2 el olsa orijinal ambalajında olmasa taahütname imzalatabilrsiniz ama sıfır orijinal ambalajındaki ürün için bunu söyliyemezsiniz dedim zahmet edip bir daha beni aramayın lütfen işim olmaz bir daha bu kargoyla...

 • 20 Ağustos
  12:22

  Sayın Burhan Ş.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle